Lajme Shqip Sunday, 30 August 2015 12:45

Ato e kanë treguar se kanë shije të ngjashme përsa i përket meshkujve, por duket se Kim Kardashian dhe Amber Rose kanë gjithashtu shije të njëjtë edhe në veshje.

Ish e dashura e Kanye West, Amber Rose i ka dërguar një sms Kim Kardashian duke i thënë që mos t’i kopjojë më veshjet e saj. Lidhur me këtë sms nuk ka ende asnjë reagim nga Kim.

Këtë fundjavë Rose është fotografuar në Los Angeles sëbashku me miken e ngushtë, Black Chyna ku bie në sy fustani pink i cili ka mbuluar fare pak asetet e 31 – vjeçares.