Lajme Shqip Friday, 30 October 2015 14:17

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu për vite me radhë ka jetuar në Amerikë. Vllasaliu, ka qenë edhe në Hollywood, në vendin e filmit, muzikës dhe të famshmëve.

Sigurisht, Vllasaliu nuk ka shkuar atje për të bërë karrierë, por thjesht për ta parë këtë vend ëndërrosh. Këngëtari ishte në Hollivud në vitin 199 dhe siç mund ta shihini xhepat i kishte të zbrazët.

Xhepat, i mbushi ndërkohë në Kosovë, me muzikën e tij të mrekullueshme. /kosovarja/