Lajme Shqip Tuesday, 29 September 2015 21:54

Ja si ia ka arritur Kim Kardashian të fitojë 4.5 milionë dollarë nga lansimi i videos së seksit.

Derisa shumë të famshëm dështojnë për të bërë fitime kur dalin videot e tyre intime, Kim Kardashian ka shfrytëzuar ndihmën e ‘bosit’ të tornos, Joe Francis, që të fitojë 4.5 milionë dollarë kur videoja e saj ka dalë.

Superylli televiziv është parë në një video me të dashurin e saj të asaj kohe, Ray J në vitin 2003, por e ka shëndrruar videon e dalë ilegalisht në triumf personal, transmeton lajmi.net.

The Sun tregon se në një biografi së fundmi thotë: “Derisa ajo ka thirrur mikun e saj Joe Francis për këshillë,  e gjitha që Kim ka dashur të bëjë ishte të zhdukte videon”.

Inçizimi i është dhënë kompanisë sës pornografisë, Vivid Entertainment dhe Joe-s, të cilin Kim e ka takuar përmes shoqes së asaj kohe, Paris Hilton , kur Kim e pa se nuk do fitonte asgjë nëse do e akuzonte kompaninë.

Që nga lansimi, Kim po fitonte 50 mijë dollarë në muaj dhe ka fituar atë që për të është tani më e rëndësishmja, famën.

Kim Kardashian dhe Joe Francis