Lajme Shqip Saturday, 26 September 2015 08:23

Këngëtarja Samanta Karavella ka sprovuar veten si modele në një foto të re të cilën e ka postuar në Facebook.

Krijuesja e hitit “Ti se din se” ka pozuar para një tabele të basketbollit ndërsa ka të veshur sutjene dhe xhins të shqyer në gjunjë.