Lajme Shqip Monday, 31 August 2015 10:45

Rita Ora nuk ka zhgënjyer, edhe një herë shkëlqen në tepihun e kuq të MTV VMA.

Rita në pupla arrin në MTV Music Awards 2015.

Bjondja bukuroshe ka zgjedhur të shkojë më herët këtë vit dhe ia ka dalë të shkëlqejë me dukjen e saj, transmeton Lajmi.net.

Rita është shoqëruar nga motra e saj Elena e cila po kujdesej për çdo detaj të artistes ndërsa ajo parakalonte tepihu e kuq në fustanin e mrekullueshëm nga Vera Wang.