Lajme Shqip Saturday, 31 October 2015 08:32

Rihanna nuk është nga ato që ndihet në siklet kur është lakuriq në publik dhe në fakt shfaq shumë vetëbesim edhe në këto foto me rreze X.

Ylli i muzikës shfaqet e veshur vetëm një veshje plastike duke interpretuar këngën “B**** Better Have My Money”.