Lajme Shqip Tuesday, 29 September 2015 12:18

George dhe Amal Clooney festojnë një vjetorin e martesës.

Çifti i famshëm nga Hollywoodi ka festuar një vjetorin e një marteseje të lumtur.

Aktori George Clooney është martuar me avokaten për të drejtat e njeriut, Amal Alamuddin në shtatorin e vitit të kaluar në një ceremoni perfekte në Itali, transmeton lajmi.net.

Ditët e tyre pas martesës duket se kanë qenë edhe më perfekte, pasi në çdo dalje ata janë dukur shumë të lumtur dhe kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.