Lajme Shqip Tuesday, 22 September 2015 11:45

Luana Vjollca pos kohës që ia kushton muzikës, ajo gjen edhe më shumë kohë për fitnes, shkruan Indeksonline.

Kjo, krejt për ta mbajtur trupin e saj në formë, që tashmë edhe i ka linjat që çdo femër do t`i dëshironte.

Luana ka publikuar shpesh herë foto në rrjetin e saj Instagram ku shihet teksa kryen ushtrimet. Njëjtë ajo ka vepruar edhe sot, e ku asa i vërehen qartë format e të pasmeve dhe të gjoksit, transmeton Indeksonline.