Lajme Shqip Friday, 28 August 2015 10:14

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo e ka lënë fare muzikën. Ajo, nuk po bën asgjë në këtë drejtim, pasi i është përkushtuar totalisht rritjes së dy fëmijëve të saj, shkruan “Kosovarja”.

E, ndonëse ylli i muzikës shqiptare nuk po sjellë këngë të reja, ajo po bën foto dhe po tregon se ende është një nga femrat më seksi të skenës shqiptare.

E tillë ka qenë gjithmonë Ledina.