Lajme Shqip Thursday, 29 October 2015 23:26

Është bërë e famshme në botën e modës me format e saj që nuk i ngjajnë aspak modeleve të zakonshme.

28-vjeçarja Ashley Graham ka realizuar një set fotografik me të brendshme për linjën e saj të Krishtlindjeve, ku tregon bukurinë e shëndetit.

“Jam shumë krenare për linjën time të të brendshmeve. Është seksi dhe shpresoj që të frymëzojë femrat që të pranojnë trupin e tyre, pavarësisht nga format që kanë. Linja ime është për të gjitha femrat”, thotë Ashley.