Lajme Shqip Thursday, 24 September 2015 19:23

Babai i Ledrit “legalizon” lidhjen e këngëtarit me vajzën e ish-kryeprokurorit shqiptar.

Vetëm pak ditë më parë kanë dalë fotografitë dhe detajet ku pak a shumë veç është zbuluar lidhja e Ledrit me Adelën.

Fotografitë e nxjerra nga lapsi.al kanë treguar se ata nuk kanë pse ta mbajnë më të fshehur lidhjen, e duket se pikërisht këtë kanë bërë, transmeton lajmi.net.

Ata sot janë parë të gjithë bashkë në drekën e Bajramit, në fotografinë e postuar nga babai i Ledrit, Agron Vula në Instagram, ku pranë Ledrit shihet edhe Adela.

Në njëfarë mënyre, lidhja veç është konfimuar, edhepse fotoja nga Instagrami tashmë është fshirë.