Lajme Shqip Tuesday, 27 October 2015 21:31

Duket se futbollisti shqiptar nuk i përmbushi pritshmërisë e këngëtares amerikane, Nicole Scherzinger.

Pas një romance disa javore me Pajtim Kasamin në ishujt greke, Nicole ende është në kërkim të mashkullit të ëndrrave.

“Përfundimisht dua të martohem dhe të kem fëmijë. Kështu ndihem momentalisht”, ka thënë ajo në një intervistë të dhënë ditëve të fundit.

Nicole para futbollistit të kombëtares zvicerane ka qenë në lidhje me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton. /Telegrafi/