Lajme Shqip Friday, 25 September 2015 11:17

Eni Koçi, motra e vogël e Greta Koçit ka kohë që po i mungon skenës dhe ekranit shqiptar.

Bukuroshja duket se është “arratisur” nga Shqipëria pasi ka shkuar në Londër, Angli, për studime.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Eni ka shkruar: “Ngado që shkon në mendjen tënde vetëm unë jam”,- që është teksti i një prej këngëve të saj.

Siç duket Eni është rritur dhe tashmë mund të ketë rënë edhe në dashuri.