Lajme Shqip Thursday, 29 October 2015 11:42

Dalin fotografi të fëmijërisë së Ritës që janë përdorur për librin mbi jetën e saj, që pritet të dalë në shitje nesër.

Një libër mbi jetën e Rita Orës pritet të dalë nesër në shitje në Britani ndërsa libri zbulon shumë gjëra dhe shumë fotografi nga fëmijëria e super yllit shqiptar.

Ndër të tjera, aty është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në Prishtinë, transmeton lajmi.net.

Poashtu, ka edhe foto të shkollës ku Rita ka shkuar në Londër dhe një me babin dhe motrën e saj kur ishin të vegjël.

Ende nuk është konfirmaur se a do të autorizohet ky libër nga Rita Ora.