Lajme Shqip Monday, 26 October 2015 15:44

Çifti i cili asesi nuk po dalin publikisht bashkë, ‘zbulohen’ edhe një herë.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca e kanë kaluar këtë ditë të dielë bashkë në një ambient të bukur.

Nuk është se ata janë parë bashkë, por e kanë ‘zbuluar’ veten përmes fotografive të postuara në Instagram, transmeton lajmi.net.

Ata të dytë shihen në fotografi të ndryshme, por në ambient të njëjtë, në fotot e postuara njëri pas tjetrit.