Lajme Shqip Wednesday, 30 September 2015 08:25

Ky vit mund të llogaritet se ishte viti i këngëtares Era Istrefi.

Hitet e mëdha ‘Njo si ti’ dhe ‘Shum pis’ që solli në bashkëpunim me Ledrin, bënë që ajo të pëlqehet dhe kërkohet edhe më shumë.

Por ky vit nuk do të shkojë edhe pa një këngë të re nga Era, e cila është duke punuar intenzivisht.

Ajo shumë shpejt do të publikojë edhe projektin e ri i cili pa dyshim do të jetë një hit i radhës.