Lajme Shqip Tuesday, 27 October 2015 14:41

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, ka krahasuar veten me modelen e njohur Amber Rose.

Rose njihet për linjat e saj bombastike, gjë që nuk i mungojnë edhe këngëtares sonë.

Çiljeta ka postuar një foto montazh në profilin e saj në Instagram, duke thënë se e pëlqen shumë modelen e njohur amerikane dhe stilin e saj të flokëve.

Kujtojmë se ditë më parë këngëtarja e hitit “Gangsta Love”kishte thënë se po mendon t’i rikthehet e flokëve të shkurta.