Lajme Shqip Friday, 14 October 2011 11:35

Los Angeles – Duket se paraqitja e bukur në bikini nuk është arsyeja e vetme e buzëqeshjes së saj.
Ajo mund të jetë mërzitur që u skualifikua në garën e “Dancing With The Stars”, por duket se kjo gjë nuk e ka bezdisur dhe aq shumë. 33 vjeçarja italiane është shfaqur e gëzuar dhe e relaksuar në një foto që ka postuar në profilin e saj në Twitter, një foto me bikini në plazh.


Ish e dashura e George Clooney-t ka pozuar në rërën e Los Angeles duke cituar, “Ju uroj një ditë fantastike nga plazhi më i bukur i Los Angeles-it”.

Menjëherë pas eliminimit të saj, ajo pati komentuar në profilin e saj, “Pas 20 vitesh do t’ju vij keq për gjërat që nuk bëtë, se sa për ato që bëtë”.

Për humorin e saj të mirë thuhet se ka një shpjegim. Sipas TMZ, bukuroshja italiane ka filluar të frekuentojë ish yllin e “True Blood” dhe modelin Mehcad Brooks. Ata janë parë duke darkuar në restorantin STK në West Hollivud. Thuhet se të dy janë larguar nga lokali me të njëjtën makinë. (LajmeShqip.com)