Lajme Shqip Saturday, 26 September 2015 09:16

Këngëtarja Bleona Qereti nuk tërhiqet nga deklarimet e saj për gazetaren Iva Tiço.

Pasi u konfrontua në një emision me gazetaren, ishte Bleona që në rrejtet sociale çka nuk i tha gazetares.

Nga ku*vë e deri tek fjalët më të pista, ishin epitetet e këngëtares për gazetaren po ashtu kontraverse.

E tash në emisionin Arian Çani, Bleona sërish ka vazhduar me pohimet e saj kontraverse, duke e quajtur sërish gazetaren me të njëjtin epitet, transmeton Telegrafi.

Ajo thotë se e ka thënë realitetin pasi ajo e ka atë profesion dhe profesioni i saj është më i vjetri në botë.