Lajme Shqip Friday, 25 September 2015 08:22

Duket se debati i mbrëmshëm në Opinion që hynte në vazhdën e hatërmbetjes dhe ofendimeve të nisura vitin e kaluar, ka lënë gjurmë të pashlyeshme për Bleonën.

Kjo e fundit ka vazhduar të merret edhe sot me gazetaren Iva Tiço duke u lëshuar në ofendime të rënda pa ngurruar ta krahasojë atë me një thes plehrash.