Lajme Shqip Wednesday, 23 September 2015 11:45

Kylie Jenner dhe fansat e saj u panë në një paraqitje të shkurtër kohëve të fundit në një pishinë në shtëpinë e saj luksoze.

Ylli 18 vjecar aty u pa me një palë rroba banjoje që kushtonin 2.7 milionë $, megjithatë për bukuroshen kjo nuk ishte e tëra.

Atu dikush zbuloi që Kylie, ishte e akuzuar nga një vajzë adoleshente, ndërsa padia e saj e çuditshme kishte të bëjë me marrëdhënien e saj me ish të dashurin e bukuroshes, Jaden Smith, të cilët duken se ishin kapur nga kamerat në nëntor të vitit 2013.