Lajme Shqip Friday, 28 August 2015 13:14

Besjana Kasami, e cila njihet me nofkën Big Mama, sapo ka publikuar projektin më të ri në bashkëpunim me reperin Gasso të titulluar ‘Loca’.

Bigu edhe pse njihet për natyrën e saj të veçantë dhe stilin unik, kur është fjala për traditë është e hapur edhe këtu.

Edhe pse nuk ka deklaruar ndonjë lidhje dashurie për vete, së fundmi ajo ka marrë pjesë në një një kanagjegj ku duket se e ka shijuar shumë, transmeton Telegrafi.

Së bashku me miket e saj të veshura njëjtë, e që në të tilla dukje se kemi parë Bigu asnjëherë, ajo ka shkëlqyer.

Se kur do ta shohim atë në kanagjegjin e saj, na mbetet të presim.