Lajme Shqip Thursday, 29 October 2015 16:15

Dy lojtarët e Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj dhe Odise Roshi, kanë gjetur sportin e relaksit, pasi futbollin e kanë tashmë punë, transmeton Koha.net.

Balaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook ku shihet se po luajnë bashkë me Roshin një dorë bilardo.