Lajme Shqip Tuesday, 22 September 2015 17:25

Nuk ka shumë kohë, që kur Aurela Hoxha, i dha fund fejeses se saj. Mirepo, tani ajo duket tejet e lumtur.

Aktorja e njohur, e cila njihet si njëra ndër femrat më seksi shqiptare, në rrjetin social, Instagram, ka postuar një foto, ku dhe butësisht vërehen linjat e saj trupore.

E derisa gjatë ditës, ajo ka postuar një foto nga plazhi, në mbrëmje ajo për miqtë e saj ka shpërndarë nje foto e veshur me të bardhë, ku dhe duket për mrekulli.