Lajme Shqip Tuesday, 29 September 2015 17:25

Kate Hudson, 36 vjeçe, dhe Nick Jonas, 23 vjeç, janë parë në shoqërinë e njëri- tjetrit gjatë fundjavës. Ylli i popit Nick, i cili së fundmi është ndarë nga e dashura e tij, Olivia Culpo, ishte në Florida për turin e tij.

Jonas bleu dy bileta për në Disney Land, ku është parë me 36-vjeçaren Kate Hudson. Ata të dy njihen nëpërmjet vëllait të Kate, Oliver. Teksa fanast spekulojnë për ndonjë lidhje mes tyre, Jonas e ka mohuar këtë.