Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 16:03

​Super modelja shqiptare, Aurela Hoxha vazhdon që të publikoj fotografi hot. Ajo pa dyshim se është ndër femrat më të bukura dhe më seksi shqiptare, raporton Gazeta Blic. Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë që ajo po I publikon vazhdimisht në rrjetet sociale

Megjithatë, ju vlerësojeni vetë: