Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 15:14

Blero ka kohë të merret me gjithçka, me muzikë, me videoklipe, rrjete sociale dhe…natyrisht të dashurën e tij, Afronen, e cila në setin e ri fotografik ka ndryshuar totalisht

Afrona shfaqet e nxehtë dhe zeshkane në fotot e reja, të cilat i ka postuar edhe Blero.

Mos ja imponojë a thua Blero Aftones të bëhet zeshkane

Është mërzitur Blero nga bjondet?