Lajme Shqip Friday, 25 September 2015 12:26

Kryebashkiaku Erion Veliaj është goditur me shpullë në zyrën e tij. Një grua e shkarkuar nga puna, ka hyrë në zyrën e tij dhe e ka goditur me shpullë.

Punëtorja e magazinës ka goditur me shkelm edhe shefen e kabinetit, e cila ka bërë menjëherë denoncimin.

Lajmin e ka bërë me dije Newsbomb, ndërsa mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka ndaluar punonjësen e shkarkuar dhe e ka shoqëruar në komisariat edhe shefen e kabinetit, për të bërë denoncimin.