Lajme Shqip Tuesday, 22 September 2015 13:52

Nuk janë vetëm deputetët e Vetëvendosjes që e kanë gjuajtur me vezë Kryemomistrin Mustafa; janë edhe ata të AAK’së, Donika Kadal dhe Pal Lekaj.

 Madje me një video të Kallxo.com shihet momenti kur Lekaj gjuan vezën por përpiqet ta fsheh dorën.

Shikojeni këtë moment qesharak