Lajme Shqip Tuesday, 22 September 2015 14:58

Në videon e mëposhtme mund të shihen deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda duke diskutuar me kryetarin e partisë së tij Visar Ymerin. Diskutimi nuk duket të jetë aq i qetë.

Ndër të tjera, Deda sot gjatë ditës është deklaruar kundër veprimeve të subjektit të cilit i takon dhe gjatë kohës kur opozita ka hedhur vezë në drejtim të Mustafës ai nuk ka qëndruar në sallë të Kuvendit. /klankosova/