Lajme Shqip Friday, 28 August 2015 14:27

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person në lagjen Veternik në Prishtinë, pasi që i njëjti gjatë luajtjes në një aparat kishte humbur një shumë parash, të cilat i përkisnin pronarit të firmës ku punonte dhe si pasoj ishte mbyllur në një kabinë dhe kishte tentuar të ndizte veten me benzinë.

I dyshuari pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.