Lajme Shqip Tuesday, 03 November 2015 10:42

Një modele erotike britanike ka rrëfyer se si u regjistrua në një universitet vetëm për të marrë një kredi studentore.

Catherine Byrne ka thënë se nuk kishte asnjë qëllim që të studionte, por me 14.000 funtet e marra zmadhoi gjoksin dhe bëri botoks.

29-vjeçarja thotë se nuk ka ndërmend që të shlyejë më kredinë, transmeton Mapo.

Byrne tha se donte të bënte gjoksin pasi i vinte turp nga gjoksi i vogël dhe nuk vishte dot bikini.