Lajme Shqip Tuesday, 27 October 2015 14:52

Një video e publikuar në LiveLeak tregon një kryebashkiak duke bërë seks në zyrën e tij me një punonjëse të re.

Angel “Toto” Gomez Verlangieri u filmua duke bërë seks brenda në zyrën e tij, shkruan mapo.al.

Autoritetet thonë se kanë nisur hetimet, por thonë se nuk mund të ketë një dënim për atë që është bërë.

Sipas tyre, ai do dënohet nga elektorati dhe partia e tij.