Lajme Shqip Tuesday, 30 April 2013 10:07

Harrojeni princeshën e Disneyt. Selena Gomez është rritur dhe këtë e ka vërtetuar me publikimin e fotografive ku shihet duke xhiruar klipin për këngë e saj më të re “Come and get it”.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku shihet duke xhiruar në ujë dhe e zhveshur, shkruan Daily Mail.

Selena  e ka konfirmuar se fotografitë janë bërë gjatë xhirimit të klipit.

“Klipi i këngës Come and get it po vjen shumë shpejt”, ka shkruar ajo në Twitter.