Lajme Shqip Monday, 02 November 2015 08:28

Modelja shqiptare Vildane Zeneli nuk ka dalë për Halloween.

Por ajo ka postuar një fotot gjysmë nudo në Instagram dhe ka treguar se për këtë festë ka vendosur të qëndrojë në shtëpi.

Kështu ajo i ka përshëndetur ata që dolën për festë.