Lajme Shqip Friday, 05 April 2013 09:48

Madonna ka pasur disa romanca të famshme përgjatë viteve të saj, kurse e bija Lourdes Leon, duket se do t’ia kalojë së shpejti.

Raportohet se e bija e këngëtares, është duke dalur me yllin e “Homeland”, Timothee Chalamet.

Thuhet se ata janë takuar gjatë një programi të shkollës së mesme “La Guardia”. Nuk ka shumë kohë që të dy janë në këtë shkollë të mesme, por kjo ka pak rëndësi, shkruan PerezHilton.

Rëndësi ka që ata janë bashkë dhe lidhja e tyre është shpresëdhënëse.