Lajme Shqip Thursday, 11 April 2013 16:07

Kate Upton dhe P. Diddy kanë mohuar thashethemet se ata janë në lidhje. Mediat amerikane, raportuan se ata ishin parë duke u puthur në një klub në Miami muajin e kaluar.

Mediat kanë shkruar duke u bazuar në një burim i cili ka thënë se ata janë puthur para të gjithëve në klub dhe nuk janë munduar të fshehen aspak.

Mirëpo 20 vjeçarja Upton ka shkruar në Twitter: “Vërtetë? Por nuk është aq e vërtetë kjo që flitet”.