Lajme Shqip Friday, 05 April 2013 08:37

Dikush po ndahet dhe dikush po ribashkohet. Raportohet se ndarja e fundit e Katy Perryt nga John Mayer, ka ndodhur se mes tyre është bërë pengesë ish i dashuri i këngëtares, Russell Brand.

Një burim ka thënë për PerezHilton:

“Katy dhe Russell ende flasin më njeri tjetrin dhe kjo e ka irituar Johnin. Ai asnjëherë nuk ka qenë në fokus të lidhjes së Katyt dhe kjo duket se e ka bërë nervoz atë gjatë gjithë kohës”.