Lajme Shqip Tuesday, 27 October 2015 20:48

Altuna Sejdiu duke se me të vërtetë i pëlqejnë zogjtë.

Në fakt, këngëtarja më mirë e njohur me nofkën Tuna, çdo moment e ka zogun me veti.

Bëhet fjalë për unazën që bart në gishtin e dytë të dorës së majtë, transmeton Telegrafi.

Kështu së paku ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, Tuna teksa shihet duke mbuluar gjoksin me dorë.

Ndryshe, ditë më parë Telegrafi ka raportuar se këngëtarja dhe reperi kosovar, Cozmna sërish kanë filluar lidhjen e tyre, pas një ndarje disa mujore.