Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 08:19

Aktorja Teuta Krasniqi duket se është hatëruar shumë më paraqitjen e fundit të ish-burrit Blero Muharremi, ku ky i fundit u paraqit krahë për krah me të dashurën e re Afrona Dika.

Tetuta në profilin e saj në Instagram e ka postuar një foto tepër seksi. Në të cilën edhe ka shkruar këto fjalë.

“Ajo gjithmonë e kishte ndenjen e një fuqie te brendshme- dhe tash e tregoi”, ka shkruar ajo