Lajme Shqip Tuesday, 23 April 2013 14:13

Derisa  i dashuri i saj ka udhëtuar jashtë Los Angelesit, një fotografi e publikuar në mediat e huaja, tregon se Kristen Stewart sërish është takuar me ish të dashurin Rupert Sanders.

Afera mes Kristen dhe regjisorit Sanders, ishte një ndër më të përfolurat dhe shokuese në vitin 2012,  ndërkaq një fotografi të clën e ka sjellur Daily Mail, tregon se aktorja 23 vjeçare ka qenë në veturën e njëjtë me regjisorin Sanders.

Mirëpo kjo nuk dihet ende saktësisht dhe ende nuk janë dhënë detaje të tjera për foton.