Lajme Shqip Thursday, 25 April 2013 09:50

Ai është ende një ikonë dhe kjo falë karaktereve filmike Rambo dhe Rocky.

Aktori Sylvester Stallone është rrethuar nga fansat derisa ka dalur të shëtisë rrugëve të Beverly Hills.

Megjithëse në moshën 66 vjeçare, aktori legjendar ende duket në formën e tij më të mirë, shkruan Daily Mail.