Lajme Shqip Tuesday, 09 April 2013 10:47

Justin Bieber ka postuar në Twitter një fotografi ku shihet se këngëtari ka ndryshuar stilin e flokëve.

19 vjeçari, raportohet se ka shokuar fansat me stilin e ri të flokëve, pasiqë stili i ri, përngjanë shumë në flokët e Rihannës dhe Miley Cyrus, shkruan Daily Mail.

Nuk dihet ende se si do të pritet ky ndryshim i ri i këngëtarit edhe pse reagimet e para të miliona fansave të tij në Twitter, nuk kanë qenë edhe aq pozitive.