Lajme Shqip Friday, 03 June 2011 16:58

Sipas burimeve tё revistёs People çifti i ka prerё marrёdhёniet me njёri-tjetrin.

Spekulimet pёr kёtё ndarje filluan qё kur Penn u shfaq nё tapetin e kuq tё Festivalit tё Kanёs vetёm. Scarlett nuk ishte pranё tij gjatё promovimit tё filmit tё tij “The Tree of life”, por ndodhej nё New Mexico pёr filmin e saj “The Avengers”.

Johansson 26 vjeçare dhe Penn 50 vjeçar, bёn bujё tё madhe kur u fotografuan nga paparacёt teksa flirtonin me njёri-tjetrin gjatё njё darke nё Los Angeles.

Çifti mori pjesё dhe nё njё festё tё organizuar nё Washington D.C. nё prill, gjatё sё cilёs janё pёrfolur shumё pёr njё sёrё sjelljesh tё pahijshme, sidomos nga Sean Penn.

Arsyeja e ndarjes nuk bёhet e ditur. Zёdhёnёsit e tё dy vipave refuzojnё tё komentojnё.