Lajme Shqip Monday, 02 November 2015 12:42

Pesë muaj shtatzënë me Medinën, por dukem si 8-muajshe. Vjeshta është një sezon i bukur, edhe pse unë gjithmonë e dua aromën e kuajve”.

Kështu shkruan Sadije Berisha, ish nusja e ish kryeministrit Sali Berisha në rrjetin social, Instagram teksa sjell këto foto.

Siç e shihni, Sadija është shtatzënë dhe me Shkëlzen Berishën e kapur nga dora dhe duken më të lumtur se kurrë.

Aktualisht Sadije Berisha dhe Shkëlzen Berisha janë të ndarë dhe kanë 2 fëmijë që jetojnë me nënën e tyre në Suedi. Shkëlzen Berisha bashkëjeton me shou girl-in, Armina Mevlani./BalkanWeb