Lajme Shqip Sunday, 28 April 2013 10:22

Superylli Cristiano Ronaldo, e ka tradhëtuar të dashurën e tij, Irina, me një modele braziliane e cila thirret “Miss BumBum”.
Brazilianja Andressa Urach, ka thënë se ajo ka fjetur me Ronaldon vetëm 48 orë para se të mbahej gjysmë finalja e Ligës së Kampionëve, ku ekipi i Ronaldos pësoi humbje nga Borussia Dortmund, me rezultat 4 me 1. 
Ndërkaq Urach ka thënë se krejt kjo ka nisur kur Ronaldo i ka dhënë asaj komplimente për fotografitë onlinë që ia ka parë dhe e ka pyetur a është vërtetë ajo “Mis Bum”, shkruan Daily Mail.