Lajme Shqip Thursday, 29 October 2015 17:24

Ajo është shpallur si fytyra më e re e veshjeve të brendshme italiane Tezenis.

Dhe për hapjen e një dyqani të ri në Frankfurt në natën e së mërkurës, Rita Ora zgjodhi një pamje ideale me sytjena të zi.

Anëtarja e jurisë së X factor kënaqi të gjithë publikun gjerman kur këndoj hitet e saj para turmës.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare është edhe imazh i veshjeve sportive të kompanisë gjermane Adidas.