Lajme Shqip Friday, 31 July 2015 08:32

Rita Ora së shpejti do të sjellë klip të ri të ‘Body on me’ me këngëtarin Chris Brown.

Kënga e re pritet të dalë në 14 gusht dhe Rita është tepër e emocionuar për këtë klip, aq sa ajo ka nisur të lançojë bashkëpunimin me disa foto topless të saj.