Lajme Shqip Tuesday, 09 April 2013 14:06

Ylli i “Shine Ya Light” Rita Ora, është gati për të shkuar në studio dhe të fillojë me inçizimin e albumit të ri.

Rita Ora ka thënë se ajo ka besuar se gjithmonë do të ishte këngëtare, derisa ka konfirmuar se tashmë veç ka filluar punën për albumin e ri, shkruan Capital FM.

Këngëtarja e “R.IP” ndodhet në New York këtë javë dhe nuk ka përtuar që t’ua kumtojë fansave të saj, se po përgatitë diçka të mirë, pas suksesit me albumin e saj “ORA”.

“Vetbesimi është gjëja që ju nevojitet më së shumti në jetë, veçanërisht në një botë ku betejat për sukses janë të mëdha”, ka thënë ajo për Televizionin “SB”.