Lajme Shqip Wednesday, 31 July 2013 13:33

Këngëtarja kosovare Rita Ora së fundmi po meret me modë. Ajo është imazh i veshjeve të markës “DKNY” dhe ka realizuar një set fotosh mjaft interesante në New York. Duket se kjo punë i pëlqen shumë Ritës, e cila është dukurmjaft e ngazëllyer gjatë punës.

Bukuroshja 22 vjeçare ka pozuar si një modele profesioniste para kamerave, ndërkohë që njerëzit përreth kanë ngulur shikimet mbi të.